Praca.pl Praca Opolskie Kierownik Warsztatu Mechanicznego Opolskie
Kierownik Warsztatu – Mechanik Pojazdów Ciężarowych

Horyzont Doradztwo Personalne
opolskie
praca stacjonarna
3202 dni temu

Naszym Klientem jest firma handlowa, oferująca klientom krajowym i zagranicznym specjalistyczne pojazdy robocze i transportowe.

Miejsce pracy: opolskie
Nr Ref.: 3265

Zadania:
  • zarządzanie pracownikami warsztatu – serwisantami,
  • świadczenie usług serwisowych wewnętrznych i zewnętrznych (dla firmy oraz dla zakładów współpracujących),
  • sporządzanie kosztorysów napraw,
  • współpraca z podwykonawcami - (serwisami, warsztatami samochodowymi, lakierniami),
  • kontrola dokonanych napraw.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne – mechaniczne,
  • doświadczenie w naprawach, serwisowaniu pojazdów ciężarowych, ciężkich maszyn roboczych,
  • umiejętność kierowania zespołem, koordynowania zaplanowanych prac,
  • pewność podejmowanych decyzji, samodzielność.
Oferujemy:
  • pracę na umowę o pracę w doświadczonym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl