Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Warsztatu

Smurfit Kappa
Warszawa
praca stacjonarna
6287 dni temu

Ogłoszenie numer: 27291, z dnia 2007-03-13

Smurfit Kappa Poland należy do międzynarodowego koncernu Smurfit Kappa – europejskiego lidera w dziedzinie produkcji papierów, tektury i opakowań. W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć fabryk: w Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie, Koninie i w Drezdenku. W chwili obecnej do naszego zespołu w Smurfit Kappa Warszawa poszukujemy osoby gotowej do podjęcia nowych wyzwań na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Zapewnienie sprawności przeprowadzania prac remontowych i modernizacji maszyn i urządzeń oraz instalacji elektrycznych (planowanie, realizacja i kontrola) - Planowanie pracy podległych pracowników

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie – techniczne - Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale Utrzymania Ruchu w przedsiębiorstwie produkcyjnym

Oferujemy

- Doświadczenie w branży papierniczej - Znajomość języka angielskiego