Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Kierownik zakładu mięsnego

BGL Metalotechnika Sp. z o.o.
Gdańsk, rejon Gdańska
praca stacjonarna
5866 dni temu

Ogłoszenie numer: 43429, z dnia 2008-04-29

Firma nasza zajmuje się świadczeniem usług w branży mięsnej.

Miejsce pracy: Gdańsk, rejon Gdańska

Opis stanowiska

  • Organizacja i koordynowanie procesu produkcyjnego
  • Planowanie i realizacja założonych planów produkcyjnych
  • Optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych poprzez właściwy nadzór, bieżące monitorowanie kosztów produkcji
  • Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub handlowe
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Pracę w młodym zespole