Podobne oferty pracy

Rekrutacja na stanowisko: kierownika Zakładu Zasobu Wymiennego Biblioteki Narodowej

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • bardzo dobrej znajomości ustawy o bibliotekach i ustawy o obowiązkowych egzemplarzach bibliotecznych wraz z ich aktami wykonawczymi,
  • bardzo dobrej znajomości zasad gromadzenia w BN (zarządzenie dyrektora BN nr 70 z 2012 r.),
  • bardzo dobrej znajomości procedur związanych z gospodarką dubletami w BN,
  • znajomości organizacji bibliotek w Polsce,
  • dobrej znajomości organizacji BN,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem,
  • biegłej umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows).
Zakres obowiązków m.in.:
  • kierowanie Zakładem Zasobu Wymiennego BN,
  • nadzór nad magazynami i powierzonymi materiałami bibliotecznymi,
  • współpraca z bibliotekami i instytucjami kultury w zakresie uzupełniania ich zbiorów,
  • nadzór nad weryfikacją i przygotowaniem do przekazania odbiorcom dubletów i druków zbędnych.
Wymiar czasu pracy:
  • pełny etat.
Wynagrodzenie zasadnicze:
  • 4 000 zł + dodatek funkcyjny 10 %.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w plikach opisanych imieniem i nazwiskiem kandydata na adres e-mail rekrutacja@bn.org.pl.

Zgłoszenia są przyjmowane do 14 września 2017 r.

Rozmowy z wybranymi kandydatami przeprowadzi komisja powołana przez Dyrektora BN.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Bibliotekarz

Bibliotekarz, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zatrudnioną w bibliotece i nadzorującą jej funkcjonowanie na wielu płaszczyznach. Osoba obsadzona na tym stanowisku pozyskuje, kataloguje i przechowuje zbiory biblioteczne, w rozumieniu nie tylko samych książek, lecz także periodyków, materiałów cyfrowych, zdjęć i innych nośników, zawierających publikacje fabularne, naukowe i inne. Bibliotekarz na podstawie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl