Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
kierownik zakładu

Alexander MIll Services International SP. z o.o.
małopolskie, Warszawa, Zawiercie,
praca stacjonarna
6178 dni temu

Ogłoszenie numer: 30601, z dnia 2007-06-20

Spółka z udziałem kapitału amerykańskiego, zajmuje się świadczeniem usług specjalistycznych dla hut w Polsce (W-wa, Zawiercie, Ostrowiec Św.) oraz przerobem odpadów hutniczych. W Polsce istnieje od 1994 roku. Posiada oddziały i spółki zależne zagranicą. Zatrudnia ok 350 osób

Miejsce pracy: małopolskie, Warszawa, Zawiercie,

Opis stanowiska

Wymagania

wskazane wykształcenie hutnicze/ techniczne lub doświadczenie w hutnictwie współpracy z hutami, umiejętności menagerskie. Wskazana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

stałą pracę, dobre wynagrodzenie