Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Ryzyk Bankowych i Controllingu

GBS Bank
Barlinek
praca stacjonarna
4307 dni temu

Ogłoszenie numer: 226807, z dnia 2012-08-03

W związku z dynamicznym rozwojem działalności oraz realizacją założeń strategicznych poszukujemy osobę do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Barlinek

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie przede wszystkim: organizowanie pracy i kierowanie zespołem,  czuwanie nad terminowym i rzetelnym dostarczaniem informacji zarządczej z zakresu controlingu  i zarządzania ryzykiem bankowym dla organów Banku i kadry kierowniczej.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (ekonomia, bankowość, finanse, zarządzanie),
  • min. 5 - letnie doświadczenie w bankowości,
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonującymi w banku ryzykami,
  • znajomość uchwał i rekomendacji KNF,
  • zaangażowanie i silna motywacja do działania,
  • duża odpowiedzialność i sumienność,
  • nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań,
  • inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności pakiet MS Office).

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń socjalnych.