Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Help Desk Warszawa
Kierownik Zespołu ServiceDesk I linia wsparcia

Exorigo-Upos sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3280 dni temu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Warszawa

Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2015

Główne zadania na stanowisku:
  • Nadzór i zarządzanie Zespołem Pierwszej Linii Wsparcia;

  • Monitorowanie i usprawnianie procesów w ramach świadczonych usług wsparcia IT;

  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów w zakresie świadczonej usługi ;

  • Tworzenie, wdrożenie i utrzymanie standardów najwyższej jakości obsługi wsparcia IT;

  • Współpraca z użytkownikami i dostawcami oprogramowania;

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników z zakresu działania
    i eksploatacji systemów informatycznych;

  • Bieżąca pomoc przy rozwiązywaniu problemów użytkowników systemów IT.

Od wybranej osoby oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na Pierwszej Linii Wsparcia;

  • Umiejętność koordynacji działań wieloosobowego zespołu;

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami;

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, analityczne oraz planistyczne;

  • Umiejętność podejmowania ważnych decyzji (także pod presją czasu, w sytuacjach awaryjnych);

  • Nastawienie na relacje, współpracę z różnymi osobami (klienci, współpracownicy, zespół).

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą;

  • Możliwość długofalowej współpracy;

  • Możliwość realizacji określonej przez kandydata wizji i ścieżki kariery;

  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami na rynku;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Partnerską atmosferę pracy oraz otwartą komunikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).