Kierownik Zespołu Sprzedażowego
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik Zespołu Sprzedażowego

Poznaj stanowisko:
Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...

czytaj więcej: Kierownik Zespołu

Praca Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu Sprzedażowego - Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Kadra zarządzająca / Sprzedaż / Obsługa klienta / pomorskie / Gdańsk, Gdynia

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Menadżer Zespołu Sprzedażowego EuCO SA pomorskie

Kierownik Hali MAKRO Cash and Carry Polska S.A. pomorskie

Kierownik Rozwoju Rynku Optima Sp. z o.o. pomorskie

Zastępca Kierownika Orange Store Orange Polska S.A. pomorskie

Kierownik Działu H&M pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 960646, z dnia 2016-01-25

Klient portalu Praca.pl

Nasz Klient, firma działająca w sektorze usług, posiadająca sieć oddziałów na terenie całej Polski, w związku z rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie powierzoną placówką, a w szczególności:

  • realizację planów sprzedaży, poprzez sprzedaż własną oraz
  • zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego,
  • realizację planów sprzedaży,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • coaching, motywowanie, dzielenie się wiedzą, szkolenie i rekrutację,
  • dbałość o zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sektorze usług - warunek konieczny,
  • doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • doskonała znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy,
  • zaangażowanie w realizację założonych celów oraz dynamizm w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w firmie o wysokich standardach działania,
  • motywacyjny system wynagradzania w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego w efekcie indywidualnych osiągnięć,
  • pracę stacjonarną w stałych godzinach,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet benefitów pracowniczych.