Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kierownik Zespołu Sprzedaży

Eurotel S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4742 dni temu

Eurotel S.A. jest ogólnopolską firmą handlową działającą od 15 lat na rynku i zarządzającą siecią prawie 300 salonów sprzedaży w ramach sieci Era i Play.

Od 2006 Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: KZS/06/11

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Samodzielna budowa zespołu sprzedażowego ( 7 – 10 handlowców  )
  • Odpowiedzialność za sprzedaż własną i sprzedaż zespołu handlowców
  • Dbałość o realizację nałożonego planu sprzedaży
  • Organizacja pracy zespołu
  • Motywowanie zespołu
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Raportowanie wyników sprzedażowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Duża motywacja i chęć do pracy
  • Zaangażowanie i  samodzielność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy
  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
Oferujemy:
  • Umowę o pracę z możliwością przejścia na działalność gospodarczą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Wsparcie merytoryczne i operacyjne
  • Pracę w energicznym, młodym zespole
  • Pracę w dynamicznej i atrakcyjnej branży
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)