Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KIEROWNIK ZESPOŁU WSPARCIA OPERACYJNEGO

Abra S.A.
śląskie, cała Polska
praca stacjonarna
4764 dni temu
top_abra.jpg

ABRA S.A. to stale rozwijająca się sieć sklepów meblowych w Polsce, część międzynarodowego koncernu JD Group, posiadająca obecnie 74 sklepy na terenie całej Polski

Obecnie do Działu Operacyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, cała Polska

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie pełnić funkcje kierownicze w ramach wsparcia lub realizacji planów naprawczych w nowootwieranych lub istniejących sklepach na terenie całego kraju.

Wymagania:
  • Mobilność, dyspozycyjność oraz pełna gotowość do pracy na terenie całego kraju w czasie wskazanym przez pracodawcę (bezwzględny warunek zatrudnienia)
  • Doświadczenie w handlu detalicznym oraz minimum 2 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Doskonała organizacja pracy
  • Duże zaangażowanie, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność wdrażania planów naprawczych
  • Komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pakiet usług w prywatnej placówce medycznej dla całej Rodziny
  • Profesjonalne szkolenie wstępne
  • Pracę w przyjaznym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Abra S.A.

Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.