Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
KIEROWNIK ZMIANY - BRYGADZISTA

PIEKARNIA BAGIETKA
lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
praca stacjonarna
4706 dni temu

Ogłoszenie numer: 153913, z dnia 2011-06-29

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn nad Odrą

Nr Ref.: 002/06/2011 K

Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczonego planu produkcyjnego, projektów i zadań
  • zarządzanie zespołem osób
  • wdrażanie zmian w zakresie organizacji i doskonalenie standardów pracy
  • osiąganie wyznaczonych celów produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • kilkuletnie doświadczenie w branży spożywczej, mile widziane piekarniczo - cukiernicze
  • umiejętność i doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • zdecydowanie w dążeniu do wyznaczonych celów
  • komunikatywność oraz zdolności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji kandydata
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • pracę w profesjonalnym zespole