Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Kierownika Działu Sprzedaży

OPTIGUARD Sp. Z O.O.
Toruń
praca stacjonarna
6308 dni temu

Ogłoszenie numer: 26320, z dnia 2007-02-09

Jesteśmy przedsiębiorstwem założonym w 1989 roku w Niemczech. W Polsce działamy od 8 lat. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie markę i renomę, z której możemy być dumni. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Działamy w branży elektronicznych zabezpieczeń antykradzieżowych. W Polsce poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - zarządzanie i nadzór podległym zespołem pracowników sprzedaży i marketingu - tworzenie silnego zmotywowanego zespółu - opracowanie, kontrola i koordynacja realizacji planów sprzedażowych - podnoszenie wyników sprzedaży - pozyskiwanie nowych klientów - monitorowanie i analiza rynku

Wymagania

- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych - wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne - umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole - co najmniej 3 – letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym - samodzielność, skrupulatność i konsekwencja w działaniach - wysoka motywacja do pracy w sprzedaży - orientacja na rezultaty i skuteczność w działaniu, - kontrolowanie wyników, - zaangażowanie i odpowiedzialność, - umiejętność delegowania zadań, - doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu handlowców - ukierunkowanie na realizację działań i osiągnięcie założonych celów - wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji - wynagrodzenie stałe i prowizyjne - interesującą pracę w stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie - ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku. Oferujemy pracę osobom zdecydowanym na długoletnie zatrudnienie.