Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Kierowniki Zarządzania Operacyjnego - Energetyka

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
śląskie, Bielsko-Biała Całe województwo
praca stacjonarna
4705 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) oferuje specjalistyczne i profesjonalne usługi w zakresie doradztwa i outsourcingu personalnego. Zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników na pojedyncze stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz rekrutacją całych zespołów projektowych. W praktykach biznesowych ściśle przestrzegamy rygorystycznych wymagań branżowych, prawa pracy i standardów etyki, co potwierdzają liczne akredytacje i wyniki audytów jakości.

Obecnie dla naszego klienta firmy należącej do międzynarodowej grupy energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała Całe województwo
Nr Ref.: KZO/KXB

Zadania:

    • Zarządzanie funkcjonowaniem obszarami działań operacyjnych, koordynacja podległych jednostek (zakłady energetyczne i ciepłownicze) zgodnie z regulacjami organizacyjnymi w firmie,
    • Realizacja planów produkcji i dystrybucji czynników energetycznych,
    • Zarządzanie budżetem zakupów materiałów, części usług,
    • Prawidłowe gospodarowanie odpadami wytwarzanymi przy procesie produkcji, dystrybucji mediów energetycznych,
    • Nadzorowanie nad bilansem energetycznym w zakresie limitów zużycia energii, bilansowanie potrzeb i racjonalizacja zużycia czynników energetycznych w ramach produkcji i dystrybucji mediów,
    • Opracowywanie planów technicznych, analiz energetycznych i ekologicznych,
    • Koordynacja prac związanych z systemem controlingu operacyjnego i strategicznego,
    • Realizacja działań wynikających z planów i systemów zarządzania spółką.

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: energetyka, elektryka,
    • Doświadczenie na stanowiskach: Kierownik Służb Technicznych, Główny Energetyk, Kierownik Utrzymania Ruchu w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych,
    • Znajomość prawa energetycznego, przepisów UDT, przepisów prawa budowlanego, norm związanych z BHP, ochroną środowiska, standardów ISO i PN-N
    • Doświadczenie w optymalizacji procesów w energetyce przemysłowej

Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon komórkowy )
    • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
    • Współkształtowanie rozwoju firmy

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)