Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KONSERWATOR/POMOCNIK UTRZYMANIA RUCHU

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań, Poznań-Zawady
praca stacjonarna
5872 dni temu

Ogłoszenie numer: 43682, z dnia 2008-05-05

Serwis Personalny Agencja Pracy Tymczasowej SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. (nr rej.; 1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań-Zawady

Nr Ref.: PO/SP/K/KARS

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do prac konserwatorskich przy maszynach i urządzeniach pracujących w przemyśle chemicznym, a konkretnie przemyśle oponiarskim,jak również do prac związanych z ich obsługą techniczną,oferujemy możliwość przyuczenia dla osób uczących się lub kończących naukę w szkołach technicznych, zawodowych. - praca dla osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku - 8 godzinne zmiany z płatną przerwą: 7:00 do 15:00 - ustalony na cały miesiąc grafik - zapewniona odzież robocza i obuwie

Wymagania

mile widziani uczniowie/studenci zaoczni,brak przeciwskazań zdrowotnych do prac na w/w stanowisku,osoby rzetelne i odpowiedzialne

Oferujemy

- umowa podpisywana jest z Serwisem Personalnym na 3 m-ce, z możliwością przedłużenia, a po 6 miesiącach możliwość zatrudniania bezpośrednio przez FIRMĘ. - bezpłatne i obowiązkowe szkolenie ogólne z BHP organizowane przez Firmę w poniedziałek lub w środę (aby móc rozpocząć pracę) - wynagrodzenie miesięczne (168h) dla osoby uczącej się: około 1500 zł brutto / 9zł/h