Zobacz więcej ofert pracy

Konserwator

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 49632, z dnia 2008-09-18

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Konserwator

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/KARS

Opis stanowiska

Poszukujemy mężczyzn do prac konserwatorskich i porządkowych.Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie prac konserwatorskich wymagających technicznych zdolności obsługi maszyn oraz obsługi ręcznych narzędzi elektromechanicznych (wiertarki, szlifierki itd.).

Wymagania

uczniowie/studenci zaoczni,brak przeciwwskazań zdrowotnych do prac na w/w stanowisku,osoby rzetelne i odpowiedzialne.Doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi.

Oferujemy

- praca dla osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku - 8 godzinne zmiany z płatną przerwą: 7:00 do 15:00 - ustalony na cały miesiąc grafik - zapewniona odzież robocza i obuwie