Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Konstruktor CAD - CATIA V5

Logtech GmbH
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
5916 dni temu

Ogłoszenie numer: 40979, z dnia 2008-03-05

Firma Logtech Planungs & Entwicklungs GmbH zajmuje sie projektacja czesci i komponentow dla przemyslu samochodowego. Glowna siedziba firmy mjesci sie w Monachium.

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Opis stanowiska

Stanowisko konstruktora w branzy motoryzacyjnej.

Wymagania

Dobra znajomosc programu CATIA V5 jest podstawowym wymaganiem! Znajomosc jezyka niemieckiego i/lub angielskiego. Doswiadczenie w projektowaniu w przemysle motoryzacyjnym.

Oferujemy

Zdobycie wiekrzego doswiadczenia zawodowego, mila atmosfera pracy. Godziwe wynagrodzenie. W razie zapotrzebowania oferujemy takze mjeszkanie.