Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Konstruktor CAD - CATIA V5

Logtech GmbH
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
5791 dni temu

Ogłoszenie numer: 46374, z dnia 2008-07-08

Firma Logtech Planungs & Entwicklungs GmbH zajmuje sie projektacja czesci i komponentow dla przemyslu samochodowego. Glowna siedziba firmy mjesci sie w Monachium.

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Opis stanowiska

  • Stanowisko konstruktora w branży motoryzacyjnej.
  • Wymagania

  • Dobra (bardzo dobra!!) znajomosc programu CATIA V5 jest podstawowym wymaganiem!
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.
  • Doświadczenie w projektowaniu w przemyśle motoryzacyjnym.
  • Dodatkowa znajomość programu Pro E jest także bardzo korzystna.
  • Oferujemy

  • Zdobycie większego doświadczenia zawodowego, mila atmosfera pracy.
  • Godziwe wynagrodzenie. W razie zapotrzebowania oferujemy także mieszkanie.