Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konstruktor Elektronik

QUASAR ELECTRONICS
Warszawa
praca stacjonarna
4772 dni temu

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. Specjalizuje się w systemach telemetrycznych i technologii CAN-BUS. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wspomaganie procesu projektowego nowych urządzeń elektronicznych i modernizacja już istniejących
  • uruchamianie i testowanie układów prototypowych
  • wdrażanie produktów powiązane z wizytami u klientów na terenie Polski
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
Oczekiwane kwalifikacje:
  • praktyczna wiedza z zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • wiedza z zakresu projektowania poparta doświadczeniem zawodowym
  • praktyczna umiejętność tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną (także w języku angielskim)
  • dobra znajomość elektroniki samochodowej (CAN - BUS)
  • znajomości oprogramowania do projektowania PCB
  • znajomość zagadnień metodyki napraw i diagnostyki urządzeń elektronicznych, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • samodzielność działania i dyspozycyjność
  • prawo jazdy „B".
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • uczestnictwo w nowych projektach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Quasar Electronics

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży samochodowej. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych.