Podobne oferty pracy

Enovio Sp. z o.o.

Enovio Sp. z o.o. to innowacyjna spółka, zajmująca się rozwiązaniami Smart Cities. Obecnie tworzy innowacyjne centrum badań do takich produktów jak Inteligentne przystanki, Car porty, Sensory pomiaru widowni zintegrowane z fotowoltaiką. Centrum badań mieści się w Warszawie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Konstruktor - Elektronik
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Konstruktor odpowiedzialny będzie za projektowanie układów elektronicznych związanych z rozwiązaniami Smart Cities, nimi sterowania , optymalizację doboru części elektronicznych, zwiększanie niezawodności, poprawy parametrów kompatybilności elektromagnetycznej, tworzenie dokumentacji technicznych, uruchamianie i pilotowanie serii prototypowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektronicznym, mechatronicznym,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowania PCB, symulacji układów elektronicznych,
  • mile widziana wiedza z zakresu technologii fotowoltaicznych,
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w młodym zespole przy nowatorskich projektach,
  • dostęp do najnowszej technologii,
  • współudział w innowacyjnym na skalę światową przedsięwzięciu.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Enovio Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV wyłącznie do potrzeb procesu rekrutacji. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl