Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KONSTRUKTOR - ELEKTRONIK

Transbit
Warszawa
praca stacjonarna
6403 dni temu

Ogłoszenie numer: 24048, z dnia 2006-11-06

Transbit

Jesteśmy polskim producentem urządzeń telekomunikacji cyfrowej. Prowadzimy działalność od 1987 roku. Dostarczamy kompletne, zintegrowane systemy łączności wraz z urządzeniami transmisji światłowodowej i radioliniowej, dla sieci publicznych i dla systemów specjalnych. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Od ponad 15 lat produkowane przez nas urządzenia stanowią bazę stacjonarnego i polowego cyfrowego systemu łączności Storczyk, eksploatowanego z powodzeniem przez polskich żołnierzy uczestniczących w misjach pokojowych w Bośni i w Iraku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca przy projektowaniu, uruchamianiu i wdrażaniu do produkcji cyfrowych urządzeń telekomunikacyjnych na bazie mikroprocesorów MPC 860, 68000, x86, AVR, Z80, MSP.

Wymagania

Nasze wymagania:  wykształcenie wyższe techniczne;  znajomość techniki cyfrowej - projektowanie układów logicznych FPGA w strukturach XILINX w środowiskach VHDL;  znajomość programowania w ASEMBLERZE;  wskazana znajomość C++ oraz MATH CAD lub MAT LAB;  znajomość zagadnień telekomunikacji cyfrowej i analogowej (SDH, PDH);  umiejętność uruchamiania układów opartych na mikroprocesorach i układach logicznych FPGA;  umiejętność pracy w zespole;  samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych;  odpowiedzialność;  chęć podwyższania swoich kwalifikacji;  umiejętność korzystania z internetu i literatury fachowej w języku angielskim;  obywatelstwo polskie;  minimum 2 lata pracy w zawodzie na stanowisku konstruktorskim;  osoba niepaląca!

Oferujemy

stałą umowę o pracę, pracę na pełny etat, praca przy projektach zaawansowanych technologicznie.