Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Konstruktor/Inzynier CAD CatiaV5

Logtech GmbH
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
5718 dni temu

Ogłoszenie numer: 49655, z dnia 2008-09-19

Firma LOGTECH zajmuje sie od ponad 10 lat projektacją, oraz produkcją środków trasnportowych dla przemyslłu samochodowego oraz lotniczego. Drugim zakresem są projetacje różnorodnych części samochodowych jak i części dla przemyslu lotnisczego. Naszymi klientami są praktycznie wszystkie koncerny samochodowe na terenie RFN.

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Opis stanowiska

Konstruktor / Inzynier w zakresie pojektacji CAD za pomoca programu CATIA V5. Glownym zakresem dzialania jest przemysl samochodowy, oraz lotniczy. Praca odbywa sie zarowno na nowoczesnych mjejscach pracy w naszym biurze w Monachium, jak i na mjescu u naszych klientow

Wymagania

Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z CATIA V5. Znajomość jezyka angielskiego lub niemieckiego. Doświadczenie w konstrukcjach dla przemysłu samochodowego lub lotniczego.

Oferujemy

- Nowoczesne stanowiska pracy - Prace w międzynarodowym, profesjonalnym środowisku - Uczesnictwo w inowacyjnych projektach - Bardzo dobre wynagrodzenie - Podniesienie kwalifikacji - Możliwość uzyskania wysokich stanowisk w firmie - Możliwość zakwaterowania