Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Konstruktor / Inżynier / Obliczeniowiec CAD/FEM

Logtech GmbH
Niemcy, Polnoc Niemiec
praca stacjonarna
4950 dni temu

Ogłoszenie numer: 118251, z dnia 2010-10-27

Firma Logtech jest bardzo nowowczesnie wyposazona firma zajmujaca sie od wielu lat projektacja za pomoca nowoczesnych progarmow CAD

Miejsce pracy: Niemcy, Polnoc Niemiec

Opis stanowiska

Konstruktor / Inżynier / Obliczeniowiec zakresie statycznych obliczeń wytrzymałościowych. Głównym zakresem działania jest przemysł lotniczy i zbrojeniowy.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w statycznych obliczeniach wytrzymałościowych metali manualnie jak i za pomocą Patran/Nastran. Minimum 2 lata doświadczenia.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Konieczne jest posiadanie obywatelstwa niemieckiego.

Oferujemy

  • Nowoczesne stanowiska pracy
  • Pracę w międzynarodowym, profesjonalnym środowisku
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Podniesienie kwalifikacji
  • Możliwość zakwaterowania