Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Legnica Kreślarz Legnica
Konstruktor / Kreślarz (k/m)

C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.
Legnica
praca stacjonarna
2534 dni temu
Miejsce pracy: Legnica

C + P należy do wiodących producentów mebli metalowych dla odbiorców instytucjonalnych. W trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Breidenbach i Gotha w Niemczech oraz w Polsce - w Legnicy ponad 700 pracowników współtworzy nasz sukces.

Do naszego zakładu C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. w Legnicy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:
  • Sporządzanie rysunków dla całościowego portfolio produktów
  • Dokonywanie zmian w rysunkach
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej zgodnie z wytycznymi
  • Tworzenie renderingów
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym (Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Ugruntowana znajomość programów Autocad, MS-Office
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość technik z zakresu plastycznej obróbki stali
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technik zgrzewania / spawania
  • Rzetelność, dokładność i kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i zdolność do samodzielnej pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, w tym z zakresu słownictwa technicznego

W naszej dynamicznie rozwijającej się firmie oferujemy nowoczesne wyposażenie techniczne, pracę w miłym i przyjaznym środowisku oraz indywidualny rozwój zawodowy pracownika.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Spółkę C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy, ul. Jaworzyńska 293 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."