Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Złocieniec
Konstruktor / Projektant

Flow Technics Sp z o.o.
Złocieniec
praca stacjonarna
4994 dni temu

Ogłoszenie numer: 120045, z dnia 2010-10-14

Flow Technics Sp. z o.o. Złocieniec to inżynierska firma produkcyjno-handlowa, działająca na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie urządzeń i armatury dla autocystern i baz paliw Zatrudnimy: Inżyniera Mechanika na stanowisko

Miejsce pracy: Złocieniec

Opis stanowiska

  • projektowanie (AUTOCAD)
  • tworzenie dokumentacji technicznych,
  • nadzór nad realizacją projektów,
  • wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat.B,
  • mile widziani również młodzi po studiach.

Oferujemy

    Oferujemy ciekawą, niebanalną pracę z szerokimi perspektywami rozwojowymi.