Konstruktor / Projektant
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Konstruktor / Projektant

Poznaj stanowisko:
Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

czytaj więcej: Konstruktor

Praca Konstruktor

Konstruktor / Projektant - Ogłoszenie archiwalne

Praca Harxtooling / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / wielkopolskie / Przeźmierowo

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Konstruktor oprzyrządowania STEELPRESS Sp. z o.o. wielkopolskie

Projektant / Konstruktor CATIA INTITEK wielkopolskie

Konstruktor Mechanik Cadring Polska Sp. z o.o. wielkopolskie

Konstruktor Narzędzi Grafton Recruitment wielkopolskie

Projektant Systemów Aluminiowych PPHU TEL-POŻ-SYSTEM "ISKRA" Sp. z o. o. wielkopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 955945, z dnia 2016-01-20

Jako uznany w branży samochodowej dostawca maszyn i urządzeń, Harx Tooling dostarcza kompleksowe rozwiązania produkcyjne dla klientów w kraju i za granicą.

Dla naszego zakładu w Przeźmierowie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Przeźmierowo

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowo wdrażanych elementów i rozwiązań
  • tworzenie i ciągła weryfikacja list części poszczególnych zleceń z uwzględnieniem terminu realizacji
  • współpraca z działem zakupów w zakresie terminowej realizacji zamówień na materiały bezpośrednio produkcyjne
  • nadzór nad zgodnością produkcji z dokumentacją techniczną
  • dokumentowanie rozwiązań zastosowanych w przypadku rozbieżności z dokumentacją istniejącą
  • dbałość o wysoki poziom jakości i nowoczesności stosowanych rozwiązań
  • współpraca z innymi działami w zakresie terminowości i jakości produkcji
  • techniczne wspomaganie działów produkcyjnych w zakresie dokumentacji zmian konstrukcyjnych i zestawień części

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość podstaw budowy maszyn i nowoczesnych technologii wykonania części
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, własna inicjatywa
  • umiejętność analitycznego myślenia – samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych
  • znajomość programów MS Office i CAD w zakresie modelowania 3D
  • mile widziana znajomość zagadnień podstaw automatyki w zakresie sterowania pneumatycznego i hydraulicznego
  • wysokie umiejętności interpersonalne i współpracy w zespole
  • konsekwencja w realizacji zakładanych celów
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Firma Harx Tooling oferuje osobom zatrudnionym na ww. stanowisku udział w ciekawych, pełnych wyzwań projektach, które pozwalają wykorzystywać i dalej rozwijać posiadane umiejętności.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS