Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor

P.P.H. Kostrzewa Sp.j.
Giżycko
praca stacjonarna
4720 dni temu

Ogłoszenie numer: 153136, z dnia 2011-06-24

Prężnie rozwijająca się firma branży kotlarskiej, czołowy producent kotłów CO na pellet  poszukuje następującego specjalisty:

Konstruktor

Miejsce pracy: Giżycko

Opis stanowiska

  • Nadzór nad grupą wyrobów (typem kotłów)
  • Opracowywanie nowych projektów wyrobów przygotowywanych do produkcji
  • Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: ciepłownictwo lub spawalnictwo lub budowa maszyn
  • Minimum 2 lata stażu pracy jako młodszy konstruktor lub konstruktor
  • Znajomość oprogramowania: solidworks - biegle plus autocad - mile widziany
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana

Oferujemy

  • Proponowane wynagrodzenie: od 3000zł do 5000zł plus premia regulaminowa (średnio 25%)
  • UWAGA: dla pracowników z poza Giżycka firma udzieli wszelkiej pomocy w znalezieniu stosownego mieszkania, natomiast przy zatrudnieniu małżeństwa firma zapewni samodzielne mieszkanie