Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

śląskie, Bielsko-Biała

2016-08-26

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

śląskie, Racibórz
śląskie, Tychy

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie

śląskie
Polecamy

2016-08-24

śląskie, Gliwice

Konstruktor- Ogłoszenie archiwalne

Praca Globetek Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / śląskie / okolice Bielska-Białej

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: okolice Bielska-Białej

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie konstrukcji 2D i 3D w programie AutoCAD dla nowych i istniejących produktów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do projektów
  • Tworzenie rysunków technicznych
  • Koordynacja działań konstrukcyjnych
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • Wdrażanie procesów technologicznych i produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane budownictwo
  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Na powyższym stanowisku oferujemy:
  • Pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Praca na samodzielnym stanowisku z rzeczywistą szansą rozwoju
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet dodatkowych benefitów