Konstruktor
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Konstruktor

Poznaj stanowisko:
Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

czytaj więcej: Konstruktor

Praca Konstruktor

Podobne oferty pracy

Konstruktor (CATIA)

Konstruktor - Ogłoszenie archiwalne

Praca Globetek Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / śląskie / okolice Bielska-Białej

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Młodszy Konstruktor Elektryk Cadring Polska Sp. z o.o. śląskie

Konstruktor Moltton Poland śląskie

Inżynier Konstruktor (CAD Designer) Horyzont Doradztwo Personalne śląskie

Konstruktor w branży kolejowej Moltton Poland śląskie

Projektant/ Konstruktor Moltton Poland śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: okolice Bielska-Białej

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie konstrukcji 2D i 3D w programie AutoCAD dla nowych i istniejących produktów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do projektów
  • Tworzenie rysunków technicznych
  • Koordynacja działań konstrukcyjnych
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • Wdrażanie procesów technologicznych i produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane budownictwo
  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Na powyższym stanowisku oferujemy:
  • Pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Praca na samodzielnym stanowisku z rzeczywistą szansą rozwoju
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet dodatkowych benefitów