Najnowsze oferty pracy

  • Process Automation Specialist (RPA, VBA)

    ManpowerGroup   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Duties: Support automation solutions throughout the entire lifecycle (design, creation, implementation, test, maintenance, enhancement) using RPA (Power Automate), VBA and SAP scripting; Maintain already deployed automation tools (robots, macros etc) and codes archives; Resolve incidents within...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant BI

CONNECTIS_
Katowice
praca stacjonarna
2556 dni temu

Dodano: 2017-05-11   Nr ref. 5811/JP

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie

Dołącz do międzynarodowego projektu jako Główny Konsultant i wspieraj zespół w dostarczaniu rozwiązań Business Intelligence dla Szwecji, Niemiec oraz Holandii.

Katowice

Opis stanowiska:
  • Wsparcie zespołu konsultantów i programistów BI
  • Tworzenie nowych rozwiązań przy wykorzystaniu: SQL Server 2016, Tabular, Power BI
  • Ścisła współpraca z działami biznesowymi firmy
  • Rozbudowa rozwiązań Business Intelligence
  • Projektowanie i budowanie procesów ETL
  • Praca w metodyce Scrum
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym projekcie na stanowisku Głównego Specjalisty
  • Praca z najnowszymi produktami firmy Microsoft
    Uprawiasz sport?- dostaniesz kartę Multisport
    Bardzo dobrą atmosferę w pracy- imprezy firmowe
    Możliwość rozwoju wśród wysokiej klasy specjalistów
    Dbasz o swoje zdrowie i swojej rodziny?- otrzymasz opiekę medyczną
1. Masz minimum 4 lata doświadczenia w obszarze Business Intelligence?
2. Czy posiadasz doświadczenie w pracy z Power BI?
3. Biegle mówisz w j. angielskim?
4. Masz doświadczenie z rozwiązaniami Microsoft: SSAS,SSRS,SSIS?
5. Zgłaszam się!
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000