Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Cognos (TM1)

Antal International
Warszawa
praca stacjonarna
3378 dni temu

Antal IT Services

Antal International jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Nasz Klient to szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań związanych z Hurtowniami Danych i Business Intelligence. Z usług naszego Klienta korzystają firmy z listy Global Fortune 500. Dodatkowo specjaliści korzystają z najnowszych rozwiązań Microsoft / Oracle / Teradata.

Stanowisko

Osoba zatrudniona na stanowisku Konsultanta Cognos (TM1) dołączy do zespołu specjalistów i będzie realizowała międzynarodowe projekty z obszaru BI. Nasz klient nastawiony jest na długofalową współpracę i poszukuje osób z doświadczeniem z Cognos TM1 (nawet juniorskim), które chciałyby się rozwijać i doskonalić.

Wymagania

Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w obszarze Cogos TM1 przy realizacji projektów związanych z raportowaniem.

Z uwagi na międzynarodowe środowisko bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Co oferujemy

  • długofalową współpracę przy realizacji prestiżowych projektów w środowisku międzynarodowym
  • benefity pozapłacowe: karta multisport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe