Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant/Developer SharePoint

ProData Consult Sp.z o.o
podkarpackie
praca stacjonarna
2477 dni temu

Jesteśmy jedną z największych międzynarodowych firm konsultingowych z siecią placówek w Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Holandii i w Polsce. Zatrudniamy najlepszych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Prowadzimy na co dzień kilkadziesiąt rozwojowych projektów w każdej branży z wyłączeniem sił zbrojnych. We współpracy z konsultantami jesteśmy nastawieni na otwartą i przejrzystą komunikację.

Jako firma hołdujemy skandynawskiej kulturze pracy, nastawionej na osiąganie celów z zachowaniem równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Kierujemy się zasadami fair play zarówno wobec naszych klientów, jak i konsultantów.

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: consulting/it service.
  • Typ projektu: projekty związane z rozwojem platformy SharePoint.
  • Lokalizacja: Cała Polska.
  • Możliwość pracy zdalnej: Tak.
  • Język projektu: angielski (wymagany).
  • Długość projektu: etat.
  • Start: ASAP.

ZADANIA:

  • Rozwój rozwiązań opartych na platformie SharePoint 2013 i SharePoint Online.
  • Bezpośrednia współpraca z Klientem i zaangażowanie w pełen cykl tworzenia rozwiązania: analiza wymagań biznesowych, projektowanie i programowanie, implementacja, release, wsparcie w początkowym okresie po wdrożeniu.
Wymagania:
  • Doskonała znajomość platfomy SharePoint 2010/2013 (konfiguracja, rozwój modułów klienta itp.),
  • 2-5 lat doświadczenia komercyjnego na stanowisku, certyfikat będzie autem.
  • 2 lata doświadczenia w JavaScript (jQuery, Knockout JS, etc.).
  • Znajomość HTML/CSS;
  • Roczna praktyka z C#.
  • Umiejętność analizy wydajności SharePoint będzie atutem.
  • Praktyka w SharePoint Online będzie atutem.
Oferujemy:
  • Długotrwała współpraca w oparciu o umowę o pracę.
  • Międzynarodowe projekty.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia, zadaniowy czas pracy z elastycznymi godzinami.