Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inżynier Biomedyczny Warszawa
Konsultant ds. Inżynierii Biomedycznej i Wsparcia Procesu Sprzedaży

Talentica
Warszawa
praca stacjonarna
3574 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w świadczeniu usług serwisowo- handlowych dla placówek publicznej służby zdrowia i prywatnych Klientów , poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: AME/002/MZ/P
Zadania:
  • Wsparcie techniczne dla Klientów Spółki oraz dla projektów prowadzonych przez Spółkę,
  • Przygotowywanie oraz weryfikacja tabeli technicznych na oferowany asortyment (urządzenia, usługi),
  • Przygotowywanie projektów pytań dopuszczających oferowany przez Spółkę Sprzęt do postępowań przetargowych,
  • Kontakt z producentami aparatury medycznej w zakresie parametrów technicznych prowadzonych projektów,
  • Prezentacje oferowanych produktów i usług w siedzibie Klienta,
  • Wstawianie aparatury demonstracyjnej,
  • Szkolenia Klientów z zakresu obsługi serwisowej,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Telefoniczne przedstawienie oferty handlowej i badanie potrzeb Klienta,
  • Analiza cen i dostawców danego Klienta,

Wymagania:
  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość branży (serwis aparatury medycznej)

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno - prawnej (własna działalność)
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922