Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

lubelskie, Warszawa
Polecamy

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja

lubelskie, Dęblin, Opole Lubelskie

2016-07-18

Sprzedaż / Obsługa klienta

lubelskie, Lublin

Konsultant ds. Kontaktów z Klientem- Ogłoszenie archiwalne

Praca Netia SA / Internet / e-commerce / Sprzedaż / Obsługa klienta / Telekomunikacja / lubelskie / Lublin

Netia - jeden z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych, poszukuje osoby do współpracy jako:
Konsultant ds. Kontaktów z Klientem

W lokalizacji: Lublin

Zadania:
  • kontakt telefoniczny z klientem indywidualnym i małymi przedsiębiorcami

  • sprzedaż usług telewizyjnych, internetowych oraz telefonicznych nowym i stałym klientom

  • budowanie relacji z klientami oraz dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:
  • dobra komunikacja i umiejętność przekonywania do swoich racji

  • pozytywne nastawienie i chęć związania się na dłużej z jedną firmą

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

Netia oferuje:
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia u największego alternatywnego operatora telekomunikacyjnego

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenia

  • stawkę podstawową oraz system prowizyjny

  • konkursy motywacyjne z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi

  • profesjonalne szkolenia wstępne i w trakcie współpracy

  • stały projekt i godziny współpracy

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego