Podobne oferty pracy

Platforma cyfrowa nc+ łączy w sobie najbogatszą ofertę programową z najbardziej zaawansowaną i przyjazną technologią.

Otwieramy nowe biuro w Katowicach. Przyjdź do nas i zabierz ze sobą znajomych. Razem twórzcie atmosferę i klimat pracy, zdobywajcie doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. Obsługi Klienta

TwojeObowiązki

#telefoniczna obsługa Klientów w zakresie korzystania z usługi nc+ #dosprzedaż usług dodatkowych #wsparcie techniczne #realizacja celów zgodnie z wyznaczonymi wskaźnikami sprzedaży, jakości oraz efektywności

TwojePropsy

PAKIETNASTART
#rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerów

PAKIETKOMFORT
#pewna kasa #Ty wybierasz: pełny etat, ¾, pół etatu, umowa o pracę #dobra kasa #wyniki=premia #perspektywa awansu

PAKIETKORZYŚCIEKSTRA
#nc+ TV pakiet dla Ciebie #opieka zdrowotna #Multisport #konkursy, nagrody, spotkania, wycieczki #możliwość udziału w prestiżowych wydarzeniach sportowych i filmowych #spotkania z gwiazdami naszych kanałów #możliwość pracy z przyjaciółmi, których nam polecisz #wspólna celebracja małych i dużych sukcesów #rozwój pasji w ramach naszych sekcji sportowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w bazie kandydatów do pracy w ITI Neovision S.A. i przechowywanie przez okres minimum 2 lat od daty ich otrzymania na potrzeby procesów rekrutacyjnych w ITI Neovision S.A.”. Informujemy, że dane będą przetwarzane przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w celu i zakresie potrzebnym do rekrutacji prowadzonych w ITI Neovision S.A.. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.