Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    10 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Pracownik ds. Telewindykacji Warszawa
Konsultant ds. Odzyskiwania Należności

Provident Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3271 dni temu

Provident Polska S.A. należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Korzenie firmy sięgają 1880 r. Spółka jest liderem na rynku szybkich pożyczek konsumenckich.

www.kariera-provident.pl

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Biuro Główne
Umowa na zastępstwo, 3/4 etatu

Opis stanowiska:
  • Telefoniczna obsługa Klientów związana z odzyskiwaniem należności
  • Pozyskiwanie aktualnych danych Klientów
  • Odpowiadanie na zapytania Klientów dotyczące salda zadłużenia
  • Współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania zapytań Klientów

 Oferujemy
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. Prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w odzyskiwaniu należności lub obsłudze Klienta
  • Umiejętność zbierania informacji i analizy danych
  • Nastawienie na realizację celów
  • Dbałość o jakość realizowanych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nienaganna dykcja i swoboda wypowiedzi
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Promocję indywidualnych talentów – w kraju i w 9 zagranicznych oddziałach firmy
  • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Program akcyjny grupy International Personal Finance
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu pracowniczego dofinansowanie pasji Pracowników
Prosimy załączyć następującą klauzulę na dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Provident Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem Twoich danych osobowych jest Provident Polska S.A z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku”