Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konsultant ds. Wdrożeń Systemów Comarch

Software Solutions
mazowieckie
praca stacjonarna
4963 dni temu

Ogłoszenie numer: 120765, z dnia 2010-10-29

Firma Software Solutions jest integratorem systemów informatycznych, posiadającym status Złotego Partnera firmy Comarch. W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: SW/09/10

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY KONSULTANTÓW Z ZAKRESU OBSZARÓW: LOGISTYKI (SPRZEDAŻ, ZAMÓWIENIA, MAGAZYNY i/lub SPEDYCJA, TRANSPORT)
Głównym zadaniem osób zatrudnionych na stanowiskach konsultantów będzie:
  • konfiguracja systemów Comarch,
  • szkolenie użytkowników oprogramowania,
  • prezentacja rozwiązań informatycznych u Klientów firmy,
  • analiza potrzeb Klientów w zakresie systemów informatycznych.

Wymagania

  • umiejętność posługiwania się jednym z systemów Comarch: CDN XL lub OPT!MA,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień jednego z obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa (sprzedaż/gospodarka magazynowa lub kompletacja/produkcja),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowymi atutami będą:
    • znajomość Comarch Business Intelligence

Oferujemy

  • udział w szkoleniach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.