Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant ds. wdrożeń

Datainfo Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Bemowo
praca stacjonarna
3014 dni temu

Ogłoszenie numer: 961926, z dnia 2016-02-07

Datainfo Sp. z o.o. zajmuje się wdrożeniami systemów zarządzania klasy ERP/MRPII/MIS/CRM dla

przemysłu. Spółka świadczy usługi Outsourcingu IT. Więcej informacji na: www.datainfo.pl

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Bemowo

Nr Ref.: 201601-m.wdr.

Opis stanowiska

  • Udział w projektach wdrożeniowych systemu klasy CRM/WMS.
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych oprogramowania.
  • Bieżące wsparcie Klienta (helpdesk, szkolenia).
  • Budowa dokumentacji technicznej oraz instrukcji użytkownika.

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie wdrażania zintegrowanych systemów.
  • Ogólna znajomość procesów biznesowych firm produkcyjnych.
  • Podstawowa znajomości MS SQL Server.
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy, samodzielność.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych 1-2 dniowych poza W-we.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Stabilną pracę i przejrzysty system wynagrodzeń,
  • Ciekawe wyzwania projektowe,
  • Elastyczne godziny pracy.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 7000 PLN