Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    9 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant ds. windykacji

Work Express Sp. z o.o.
Piła
praca stacjonarna
3461 dni temu
Oferty pracy

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Konsultanta ds. windykacji

Miejsce pracy: Piła » wielkopolskie

Opis stanowiska:
  • Telefoniczne negocjacje z osobami zadłużonymi,
  • Wyjaśnianie przyczyn powstania zadłużenia,
  • Obsługa prawna w zakresie tj. pisanie pozwu sądowego, kontakt z komornikiem itp.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej lub pracy administracyjnej,
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu spraw na drogę postępowania sądowego,
  • Umiejętności negocjacyjnych,
  • Kreatywności,
  • Odpowiedzialności i sumienności.

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu spraw na etapie sądowym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałą stawkę wynagrodzenia zasadniczego oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • Komfortowe otoczenie pracy oraz dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.