Ogłoszenie numer: 946011, z dnia 2016-01-26

 W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową działu handlowego
poszukujemy kandydatów i kandydatki na następujące stanowisko:

Konsultant ds. żywienia i profilaktyki zwierząt

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Nr Ref.: konsultant / warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami Firmy,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami,
  • realizacja planu polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług,
  • rozwój strategii sprzedaży,
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • sprzedaż pełnej gamy produktów Firmy.

Wymagania

  • kreatywność, samodyscyplina, uczciwość,
  • zdolności organizacyjne,
  • energia i dynamizm w działaniu,
  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe rolnicze (zootechniczne,
  • weterynaryjne),
  • prawo jazdy kategorii B (bezkolizyjna jazda),
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • doświadczenie handlowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie,
  • ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • pakiet szkoleń,
  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny uzależniony od wyników,
  • nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Sprzedaży

Konsultant ds. sprzedaży to osoba, która sprzedaje usługi i produkty znajdujące się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: sprzedaż towaru, usług, obsługa klientów w zakresie zgłaszanych problemów oraz rozliczenia i reklamacje. A także przygotowanie raportów w zakresie sprzedaży zgodnie z wytycznymi, monitoring rynku oraz ...

Rekrutują z Praca.pl