Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych Warszawa
Konsultant Handlowy - Sprzedaż Powierzchni Reklamowej

HPR Group Media sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4294 dni temu

Firma HPR Group Media poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność negocjacji i zawierania umów,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętności handlowe.
Oferujemy:
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa + prowizja)
  • narzędzia do pracy.