Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Konsultant Klienta Biznesowego

PHU Tele-Car Marek Trzeciak
pomorskie, Słupsk, Trójmiasto, Lębork, Kościerzyna, Kartuzy
praca stacjonarna
4756 dni temu

Ogłoszenie numer: 148374, z dnia 2011-05-10

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Słupsk, Trójmiasto, Lębork, Kościerzyna, Kartuzy

Opis stanowiska

  • nastawionych na sukces
  • kreatywnych w poszukiwaniu nowych Klientów
  • komunikatywnych ze zdolnościami interpersonalnymi
  • zdeterminowanych w dążeniu do wyznaczonych celów
  • otwartych, wykazujących entuzjazm w działaniu
  • o wysokiej kulturze osobistej

Wymagania

  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • minimum wykształcenie średnie
  • zdolności negocjacyjne
  • orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • nastawienie na potrzeby klienta i umiejętność tworzenia długotrwałych relacji biznesowych
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • prestiż pracy dla renomowanej i znanej firmy - podpisanie umowy z Autoryzowanym Partnerem Orange
  • jasną i przejrzystą ścieżkę kariery
  • pracę w znakomitym zespole
  • dostęp do najnowszych technologii
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o uznane międzynarodowe standardy