Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
KONSULTANT KLIENTA BIZNESOWEGO

MS Orange sp.zo.o.
łódzkie, WARSZAWA i okolice,Łódż i okolice
praca stacjonarna
6259 dni temu

Ogłoszenie numer: 27941, z dnia 2007-03-30

MS Polska sp.zo.o.jest siecią agencyjną sprzedaży aktywnej usług operatora telefoni komórkowej Orange.

Miejsce pracy: łódzkie, WARSZAWA i okolice,Łódż i okolice

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności • Profesjonalna kompleksowa obsługa klienta z segmentu małych i średnich firm • Realizacja planów sprzedażowych • Prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej • Utrzymywanie trwałych relacji z obsługiwaną bazą klientów • Raportowanie i administracja obiegu dokumentów • Administracja bazą danych • Aktywny wpływ na rozwój organizacji

Wymagania

Kwalifikacje i doświadczenia: • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Konsultanta Biznesowego czy Doradcy Finansowego na rynku B2B • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe • Osoby z dużym potencjałem do rozwoju, mające ambicje aby zostać liderami w branży • Kwalifikacje z zakresu negocjacji i sprzedaży • Wykształcenie minimum średnie Pożądane cechy osobowości • Entuzjazm • Przedsiębiorczość • Łatwość nawiązywania kontaktów • Konsekwencja i przebojowość • Umiejętność pracy w stresie i łatwość pokonywania problemów • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy wielozadaniowej. • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalne • Umiejętność planowania i analizy

Oferujemy

samochód służbowy ,laptop, tel.komórkowy, szkolenia, możliwości rozwoju i awansu, pracę w ciekawym zespole.