Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Konsultant Klientów Niemieckojęzycznych

Cyclad Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3447 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-11-27

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: CC14/BPOGER/KRK/PRACA/304
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Obsługa jednej z linii biznesowych Klienta (finanse, księgowość, należności, IT, reklamacje, HR);
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim;
  • Udzielanie informacji klientom;
  • Zgłaszanie i rozwiązywanie problemów;
  • Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń;
  • Sporządzanie dokumentacji i raportów.
Wymagania wobec Kandydata:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny (poziom B2/C1);
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1);
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Zaangażowanie i chęć do nauki.
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)