Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KONSULTANT TECHNICZNY / PROGRAMISTA ORACLE

Dahliamatic Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
4703 dni temu

DahliaMatic jest firmą specjalizującą się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E-Business Suite oraz w produkcji oprogramowania z pomocą zaawansowanych narzędzi informatycznych Oracle lub Open Source. Uruchamiane przez nas rozwiązania obejmują całość obszarów wsparcia zarządzania przedsiębiorstwem

www.oracle.com/global/pl/index.html

Zdobądź praktyczne doświadczenia, w trakcie uczestnictwa w najbardziej zaawansowanych wdrożeniach oprogramowania Oracle dla uznanych przedsiębiorstw polskich i międzynarodowych.

Nasi konsultanci doceniają w DahliaMatic intensywny rozwój merytoryczny, profesjonalne szkolenia, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery i Twojego wynagrodzenia. Szczególnie zwracają uwagę na profesjonalną i koleżeńską opieką, która umożliwi Ci płynne wejście w tematykę i zagadnienia projektowe.

Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • udział w projektach wdrożeniowych prowadzonych przez zespół,
  • realizacja prac programistycznych od specyfikacji potrzeb do etapu budowy rozwiązania i jego uruchomienia,
  • doradztwo klientom w zakresie obsługi i użytkowania systemu,
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów, itp.
Oczekiwania:
  • umiejętność praktycznego stosowania nabywanej wiedzy,
  • orientacja na rozwiązywanie problemów i aktywne poszukiwanie rozwiązań,
  • wyższe wykształcenie kierunkowe (również studenci ostatniego roku),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • aktywność,
  • inicjatywa,
  • komunikatywność,
  • nastawienie na pracę w zespole,
Dodatkowymi atutami kandydata będą:
  • znajomość zasad i technik tworzenia i testowania oprogramowania w środowisku Oracle znajomość PL/SQL, Oracle Forms, Oracle Reports, Java,
  • znajomość bazy danych Oracle,
  • doświadczenie w budowaniu oprogramowania w oparciu o Oracle Application Server lub WebLogic,
  • doświadczenie w oprogramowaniu rozszerzeń Oracle EBS,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych