Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Wdrożeniowy

NBC Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2902 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta we Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: KW/KAT/0516/JIK

OBOWIĄZKI:

Osoba na tym stanowisku będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie rozwiązań billingowych opartych o najnowsze rozwiązanie Oracle BRM dla klientów. Osoba, której poszukujemy, razem z zespołem konsultantów, programistów i analityków, będzie uczestniczyła w projektach wdrożeniowych od momentu analizy biznesowej, przez projektowanie rozwiązania, przygotowywanie dokumentacji technicznej aż po etapy wdrożenia, konfiguracji i testowania systemu.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów billingowych (preferowana znajomość Oracle BRM),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność zrozumienia wymagań biznesu i przeniesienia ich na projekt rozwiązania systemowego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

OFERUJEMY:

  • Możliwość udziału w projekcie dającym ogromne możliwości rozwoju,
  • Pracę w zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem,
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Konsultant Wdrożeniowy".

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."