Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / praktykant/stażysta  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Makijażystka Gdynia
Konsultantka – Makijażystka / Konsultant - Makijażysta

Benefit Cosmetics
Gdynia, Gdynia, Gdańsk
praca stacjonarna
4013 dni temu

Ogłoszenie numer: 276847, z dnia 2013-06-06

Benefit Cosmetics, amerykańska marka kosmetyczna założona w San Francisco ponad 30 lat temu, dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora aktualnie poszukuje nowych pracowników. To wyjątkowa okazja aby dołączyć do dynamiczniej ekipy młodych ludzi, którzy pracują na sukces tej wyjątkowej marki. Poszukujemy niebanalnych osób, które mają ogromne poczucie humoru (warunek konieczny), otwartych, lubiących nietypowe i ambitne wyzwania. Jeśli więc uważasz, że jesteś właśnie taką osobą – koniecznie do nas napisz, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Gdynia, Gdynia, Gdańsk

Nr Ref.: pomorskie

Opis stanowiska

  • obsługa klienta w perfumerii
  • sprzedaż kosmetyków
  • wykonywanie serwisów brwi
  • wykonywanie makijaży
  • pozyskiwanie klientów
  • budowanie lojalności stałych klientów
  • organizacja animacji i eventów w miejscu sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w branży kosmetycznej
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu makijaży
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na osiągnięcie targetów: dziennych, miesięcznych
  • umiejętność pracy w grupie i łatwość nawiązywania relacji
  • umiejętność szybkiej nauki
  • j. angielski mile widziany
  • ukończona szkoła kosmetyczna będzie dodatkowym atutem
  • WAŻNE: oczekujemy wyjątkowego poczucia humoru, zdolności dzielenia się uśmiechem z innymi

Oferujemy

  • pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie na rynku polskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny