Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler Biletów Parkingowych

timework Sp. z o.o.s.k.
Świnoujście
praca stacjonarna
3272 dni temu

timework sp. z o.o. s. k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma timework posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 9688.

W związku z aktualnym projektem rekrutacyjnym dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Świnoujście

Zadania:
  • kontrola biletów parkingowych w strefie płatnego parkowania
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność posługiwania się aparatem fotograficznym

  • dyspozycyjność

  • wytrwałość

  • uczciwość

  • sumienność

Oferujemy:
  • szkolenie stanowiskowe

  • praca od poniedziałku do soboty od 04.05.2015 do 30.09.2015

  • praca w godz. zmiennych od 8:00-16:00, 10:00-18:00, 12:00-20:00

  • atrakcyjna stawka 11zł netto/godz.

  • praca wykonywana jest w terenie w różnych warunkach atmosferycznych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie dla osób uczących się do 26 rż, dla osób nie posiadających statusu ucznia umowa o dzieło, mile widziani także emeryci i renciści

Więcej ofert pracy na www.timework.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)