Ogłoszenie numer: 50259, z dnia 2008-10-02

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388/2) należy do grupy Trenkwalder Personaldienste AG, która jest jedną z wiodących agencji usług personalnych w Europie z obrotem powyżej 910 mln euro i zatrudnieniem ponad 60 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy. Dla naszego Klienta, Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o., międzynarodowej firmy produkcyjnej i światowego lidera w branży opakowań, poszukujemy kandydatów we Wrocławiu, na stanowisko:

Kontroler jakości/Quality Auditor

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 68/KJ/PP/09/08

 

Opis stanowiska

- przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów, - stałe udoskonalenie procesów kontroli, - współpraca przy nowych projektach z Liderem Jakości, - kontrola dostaw, - przygotowywanie i dostarczanie niezbędnej dokumentacji, specyfikacji i standardów jakości, - pomoc w rozwiązywaniu problemów z jakością produktów, - sporządzanie raportów oraz innych prac na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej, - wykształcenie średnie, - praktyczna znajomość obsługi komputera, - zdolności komunikacyjne i organizacyjne, - umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, - szkolenia specjalistyczne, - miłą atmosferę w pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl