Kontroler Jakości / Specjalista ds. Kontroli Jakości i Pomiarów

ZRE Gdańsk S.A.

Gdańsk

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 1879371, z dnia 2018-01-01

Firma z 80 letnim doświadczeniem
w zakresie modernizacji, remontów i produkcji urządzeń
energetycznych, zatrudniająca ponad 100 osób poszukuje
pracownika na stanowisko w Dziale Kontroli Jakości i Spawalnictwa:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: praca NKJ

Opis stanowiska

  • wykonywanie pomiarów produkowanych części maszyn oraz konstrukcji spawanych,
  • kontrola zleconych prac u podwykonawców,
  • kontrola zgodności dostaw materiałów i wyrobów,
  • pomiary oraz kontrola jakości podczas prowadzonych prac na obiektach energetycznych,
  • sporządzanie wymaganych zapisów jakości (protokółów z kontroli, kart pomiarowych)
  • prowadzenie bieżącej kontroli podczas wykonywania wyrobów i usług zgodnie z założonymi wymaganiami oraz procedurami obowiązującymi w firmie.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na jednym z wymienionych stanowisk: kontroler jakości, metrolog, operatora maszyn obróbczych lub pokrewne,
  • umiejętność obsługi narzędzi do pomiarów długości i kąta,
  • dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego,
  • umiejętność interpretacji norm dotyczących tolerancji wykonania,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera (MS Office),
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • inicjatywa i odpowiedzialność,
  • dokładność prowadzonych czynności kontrolnych/ pomiarowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca prawidłową interpretacją wymagań rysunkowych,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu spawalnictwa.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Rekrutują z Praca.pl