Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

    Medicover sp. z o.o.   mazowieckie    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoje zadania: Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych. Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego regionu: województwo mazowieckie; Skuteczne pozyskiwanie nowych dostawców, jak również utrzymanie dobrej współpracy z...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Centrum Medycznego

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA
Warszawa
praca stacjonarna
2260 dni temu

Ogłoszenie numer: 1909176, z dnia 2018-02-16

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Corten Medic rozpoczęło swoja działalność w 1993 roku. Działania firmy opierają się na stałym dostosowywaniu się do potrzeb Pacjentów, ciągłej trosce o ich zdrowie, jak również promocję zdrowia wśród Pacjentów i ich rodzin. Aby sprostać tym wymaganiom firma wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia chorych, unowocześnia bazę sprzętową, usprawnia stosowane technologie medyczne, zaś pracownicy zarówno medyczni jak i pozostały personel dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynowanie pracą podległego zespołu
  • nadzór nad dokumentacją medyczną, nad prawidłowością i terminowością rozliczeń personelu medycznego i administracyjnego
  • udział w tworzeniu procedur
  • monitorowanie jakości obsługi pacjenta
  • przygotowywanie, wdrożenie oraz koordynowanie działań marketingowych
  • sporządzanie raportów dla Zarządu firmy
  • wdrażanie nowych produktów
  • nadzór nad czasem pracy i tworzenie grafików lekarskich
  • rozpatrywanie skarg i reklamacji
  • współpraca we wdrażaniu procedur wewnętrznych
  • dbałość o zgodność prowadzonej działalności z obowiązującym prawem
  • weryfikacja specyfikacji i rozliczeń finansowych spółki we współpracy z działem  Sprawozdawczości
  • przygotowywanie i aktualizacja cennika usług
  • wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników
  • planowanie i realizacja budżetów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w biurze obsługi klienta (preferowane w NZOZ)
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja własnej pracy
  • silna motywacja w realizacji wytyczonych celów

Oferujemy

  • umowę o pracę po wcześniejszym okresie próbnym
  • bezpieczeństwo zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole