Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Organizator Imprez Kulturalnych Katowice
Koordynator Ds. Bankietów I Konferencji

angelo Hotel Katowice
Katowice
praca stacjonarna
3252 dni temu

Ogłoszenie numer: 724021, z dnia 2015-06-19

angelo Hotel Katowice należy do sieci prężnie rozwijających się hoteli Vienna International. angelo Hotel**** jest to hotel o charakterze biznesowo-konferencyjnym, położony w samym centrum Górnego Śląska.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Organizowanie imprez konferencyjnych, bankietów.

  • Sprzedaż oferty konferencyjnej i gastronomicznej hotelu.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

  • Aktywna sprzedaż i promocja hotelu.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w hotelarstwie lub gastronomii – mile widziane.

  • Mile wdziane doświadczenie w sprzedaży wesel, konferencji, targów, eventów.

  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego.

  • Doskonałych umiejętności organizacyjne i negocjacyjne.

  • Umiejętności efektywnej komunikacji i budowania dobrych relacji.

  • Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę.

  • Preferencyjną stawkę pracowniczą na pobyt w hotelach sieci Vienna International.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o wysokiej kulturze pracy.

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Vienna International